کت و شلوار پوشیدن

کت و شلوار پوشیدن

درست است که این آقایان خوش تیپ و خوش اندام هر نوع کت و شلوار را بپوشند به آنها خواهد آمد، ولی می توانند الگوی بسیار مناسبی برای همه آقایان باشند.

برای فهمیدن این که آخرین مدل ها و طرح های کت و شلوار چه چیزهایی هستند نگاهی به این مطلب بیندازید. در اینجا فرصت را غنیمت می شمارم تا به بعضی از آقایان محترم بگویم محض رضای خدا آن کت و شلوارهای براق از مد افتاده را کنار بگذارید.

۱٫ «کریس همزورث» با این کت و شلوار خاکستری روشن چهارخانه توانسته نشان بدهد که به هیچ عنوان رنگ خاکستری مخصوص پیرمردها نیست. اگر هم اهل کت و شلوار پوشیدن نیستید حتما حداقل شلوارهای چهار خانه را در لیست خرید امسال خود قرار دهید.

کریس همزورث
کریس همزورث

 

۲٫ «جیمی کمپبل باور» را حتما ازمجموعه  فیلم های «گرگ و میش» به خاطر دارید. به کراوات جیمی دقت کنید. دوره آن کراوات های پت و پهن و پیراهن سفید به پایان رسیده است. باید آنها را تا دفعه بعدی که مد شوند به ته کمدتان انتقال بدهید.

جیمی کمپبل باور
جیمی کمپبل باور

 

۳٫ «لوک ایوانز»، هنرپیشه فیلم های «سریع و خشمگین۶» و «نبرد تایتان ها»، با این کت و شلوار سه تکه و بدون کراوات خیلی خوش تیپ شده است. این سبک لباس پوشیدن در موقعیت های رسمی نیز امسال حسابی روی بورس است.

لوک ایوانز
لوک ایوانز

 

۴٫ در کدام کتاب قانون ثبت شده که کت و شلوار حتما باید با پیراهن یقه مردانه و کراوات پوشیده شود؟ این عکس از «دیوید بکهام» با این تیشرت و کفش های کتانی به اندازه کافی گویا است.

دیوید بکهام
دیوید بکهام

 

۵٫ جناب آقای «چنینگ تیتوم» هم در مراسم جایزه رسانه ای گلَد (GLAAD) در لس آنجلس مثل همیشه خوش تیپ و خوش لباس حاضر شده است. توجه داشته باشید: باز هم کت و شلوار سه تکه!

چنینگ تیتوم
چنینگ تیتوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *